“Õun” 16.09.18

posted in: Blogi, Igapäevaelu | 0

Selleks, et jõuda selle salapärase õuna juurde, lähen esmalt umbes 1h ja 30 minutit ajas tagasi. Ja et oleks täiesti selge, siis ma ei räägi sellest maailma kõige kallimast näritud õunast.

Ilmselt olete juba teadlikud, et mul on nüüd uus mänguasi ja ma püüan seda kasutada sellel hooajal veel nii palju kui võimalik. Päev algas kenasti, seda siis selles mõttes, et oli teada, et puhub terve päev ja tõstab kella kolmeks. Nii siis otsustasin hommiku poolikul õppida ja minna surfile peale lõunat. WG-d vahtides tundus muidugi vahepeal, et see polnud kõige normikam mõte, sest numbrid tõusid minu jaoks juba veidike liiga kiires tempos. Nojah, aga mis sa teed, panustasin sellele, et kui kl 15 on lagi, siis peale seda vast hakkab uuesti langema. Kell pool 4 olin Püünsis, sättisin oma neljase üles ja peale vestluseid teistega, seda on ju ka vaja teha, peab sotsiaalne olema, suundusin vette.

Krt, vesi läheb iga korraga jahedamaks, vaatamata sellele, et mul on tõesti super hea ja mõnus kalipso! Aga tänaseks plaanisin veestarti harjutada ja seda ülikiiret pauti hüppega ühelt poolt teisele poolele. Mnjaa, veestardi harjutus päädis sellega, et ega ma erilist arengut ei teinud, aga vähemalt  harjutasin pool ajast selg vees, jalad laual, ise poomi küljes ripakil lihtsalt vees purje abil edasi kandumist. Tegelikult ei olnud see midagi uut ja olen seda ka varem teinud nii harjutamise mõttes. Uue lauaga küll mitte! Vahepeal tiris tuul täitsa veest välja ka ja siis ma muidugi sõitsin. Ma arvan, nüüd juba teist korda vees olles, et olen teinud ühe ülimalt hea valiku uue laua soetamisega. Mul jägub talle vaid kiidusõnu. Neljasega sobitus ka paremini, ei tirinud mind nii hirmsasti vette, kui oli nöörikat vaja praktiseerida ja see va fast tack tuli ka kergemini. Äge on jälle ise ka vahelduseks teiste õpetamisele ise õppida.

Lühike, aga väga rahulolev aeg oli! Jah, hea on ise tagasi sõitma saada!

Aga nüüd siis see õun! Vees solberdades läheb teatavasti kõht väga tühjaks ja kul ma siis Hellet silmadega ära saates nägin, et ta krõmpsutas õuna, mõtlesin, et oh, kuidas tahaks ka ja kõht läks veel tühjemaks. Ja siis see tuli, see päeva päästja! Üks noobel meessurfar oli omad asjad ka minu kõrval kokku pakkinud ja enne ära minekut tuli küsima, ega ma ei soovi ühte ÕUNA? Uhh, vot see oli päeva parim pakkumine! Aitäh!

Info:

Tuul:10-12m/sek

Varustus: RRD V5 84L, Gaastra Manic 4,0

Aeg: 1h

 

Leave a Reply