Vormsi Surfipäevad 23-24.07.16

posted in: Blogi, Igapäevaelu | 0

23-24.07.16 oli Kristasurf Vormsil, läbi viimas kolmandaid Vormsi Surfipäevasid! See, et ilmataat mängib vahel vingerpussi, osutus taas tõeks ning lõõmava päikesepaiste asemel võttis meid Vormsil vastu ühtlaselt hall taevas, kuid parajalt tuuline ilm. Taas olid kohal tõelised surfihuvilised, kes ei lasknud ennast hallist ilmast heidutada! Saime nautida surfamist ja SUP-itamist ja esimesel päeval toimunud aerulaua võistlusele regitreerus suisa 20 osalejat. Tublimad said premeeritud! Seekordsetele surfipäevadele aitasid kaasa- 
VORMSI KULTUURIÜHING, kes on surfilaagri suurim sõber ja toetaja juba kolmandat aastat! 
KRISTASURF.EE- Krista on surfipäevade peakorraldaja ja samuti surfiinstruktor, kelle käe all saavad kõikidest huvilistest surfarid!
ATOMIC AD OÜ, kes aitab omalt poolt teha kõike, mida Kristal tuleb pähe teha!
PIRITA SURFIKLUBI ( www.surf.ee)- sealt tuleb surfipäevade jaoks vajalik purjelaua varustus. 
KALIPSO.EE- ( www.kalipso.ee)- Kaitseb meid külma ja märja eest, andes meie kasutusse oma rendi kalipsode varu. Ja kui osalesid SUP-i võistlusel, siis mine tea, mis auhind sulle nende poolt taskusse võis potsatada.) 
TIME TO SURF ( www.timetosurf.ee)- Tiim, kes liitus meiega sellel aastal esimest korda ja kelle abil saame nautida SUP-idega seilamist ja maha pidada ühe toreda võistluse. 
FANSURF (www.fan.ee) – Las päike kõrvetab, las sajab vihma, meie oleme kaitstud suure telgi all! 
NAEL.EE, JOOGIKULLER, VORMSI ARENDUS ja DEVIN EESTI OÜ- surfipäevade head sõbrad, kelle kaasabil teeme surfipäevad veelgi rõõmsamaks, jagades mõnusaid auhindu ja kõikidele soovijatele janu kustutamiseks värsket vett! Aitäh kõikidele vabatahtlikele( Andrus, Urmas,Peeter, Regina, Aare, Olari, Ermo, Leela kes olid oma jõu ja nõuga abiks! Suur tänu ka kõikidele külastajatele, Teiega oli väga tore need 2 päeva veeta.

Leave a Reply