“Vormsi Surfipäevad!” 25-26.07.15

posted in: Blogi, Igapäevaelu, Kursused, Uudised | 0

Möödunud nädalavahetusel toimusid Vormsil juba teistkordselt Vormsi surfipäevad, mis ka sel korral osutusid väga menukateks. Vaatamata meie “suvisele” ilmale, külastas üritust kahe päeva jooksul 75 inimest ning nendest 65 otsustasid ka isiklikult järgi proovida, mida tähendab purjelauaga ja SUP- iga merel seilamine.

Oli palju põnevust ja elevust, sest lisaks surfilauale saamisele, panid osalejad elus esmakordselt selga kalipsod.
Selle aastast ilma ei saa kuidagi võrrelda eelmisega, mis oli täis sooja, mõnusat päikesepaistet, kuid päikese puuduse korvas rohke tuul, mida kõik osalejad rõõmuga nautisid. Tuult jagus mõlemaks päevaks ja need, kes esimesel päeval ei saanud oma isu täis sõita, said tulla uuesti järgmisel. Seda võimalust kasutati väga usinalt ja nii mõnedki osalejad tõdesid, et nemad on nüüd küll surfipisikuga nakatunud.

Üritust võib pidada kordaläinuks ja kui kõik läheb plaani päraselt, siis kohtume Vormsil juba järgmisel aastal, et pidada maha järgmised surfipäevad!
Ürituse läbi viijaks ja juhendajaks oli surfiinstruktor Krista Karik.

Korraldaja tänab kõiki, kes ürituse läbiviimisele omalt poolt kaasa aitasid- Kristasurf.ee, Vormsi Kultuuriühing, Kalipso.ee ja O’neill, Pirita Surfiklubi, Atomic AD OÜ, Nael.ee, FanSurf, Joogikuller ja Coca- Cola! 

Leave a Reply