“Vormsi Surfipäevade juubeliaasta 28-29.07.18”

posted in: Blogi, Igapäevaelu, Uudised | 0

28-29.07.18 toimusid juba viiendat korda väga armastatud Vormsi Surfipäevad!

Kuum ja tuuline ilm meelitas kohale nii vormsilased, kui kaugema kandi rahvast lõuna Eestist ja mujalt. Sellist suve nagu praegu, on Eestis vähe ja on tore, kui õnnestub pakkuda osalejatele võimalust harrastada nn „bikiinisurfi“.

Surfipäevade raames said kõik osalejad proovida purjelauda, aerusurfilauda ja erinevalt eelmistest kordadest ka SUPNESSI treeningut.

Esimesel päeval puhunud tugev tuul pani koheselt kõikide kaldal selgeks õpitud oskused proovile. Teisel päeval oli tuul vaiksem, kuid osalejate sõnul oli see väga tore, sest said nad nii teada, kuidas on surfata erinevates oludes. Kõikide surfihuvi oli niivõrd suur, et kõik grupid mõlemal päeval olid täiesti täis ja huvilisi jäi ülegi, kes oleksid veel ja veel uuesti soovinud proovima minna. Traditsiooniliselt peeti maha ka aerulaua meistrivõistlus, kus selle aastaseks meistriks tuli kiireima aja saavutanud Veiko Tamme.

Korraldajatel on aga omalt poolt äärmiselt suur rõõm tõdeda, et surfipäevad kasvavad koos Vormsi mudilastega ehk näiteks kunagi 6 aastasena alustanud Vormsi tüdruk Katarina, on nüüdseks saanud juba 11 aastaseks ja ta on osalenud kõikidel surfipäevadel. Ja tema ei ole ainuke, on väga mitmed teisedki, kes esimesest korrast alates on kohal käinud. Endiselt tullakse emade isade, vanavanemate ja lemmikloomadega osalema.

Korraldajad teevad väga suure kummarduse Vormsi vallale, kes peab antud ürituse toimumist oluliseks ja toetab seda omalt poolt! Suured tänusõnad lähevad teele kõikidele sponsoritele, abilistele ja vabatahtlikele, kelle nimed ka allpool eraldi välja toome.

Aitäh Vormsi Kultuuriühing, Kristasurf OÜ( Krista Karik), Atomic AD OÜ( Andrus Voolpriit), Eesti Kultuurkapital, Kalipso.ee, O’Neill, Fansurf Surfikool, Time to Surf, Pirita Surfiklubi, Vormsi Arendus OÜ, Planimeks OÜ, Calle Estonia, Vitamin Well. Ja vabatahtlikud Merike Vunk, Thea Gents( SUPNESS), Erge Sepp ja Jan- Erik Allas.

Pildid üritusest leiad järgmiselt lingilt- https://photos.app.goo.gl/Er9Cs2cK7SCZ1U5F8

Uute kohtumisteni Vormsil ja merel!

Leave a Reply